1665340550 Sitemiz aktif ve bütün hizmet ilanları günceldir.

Çok Eksiğimiz Var

Serbest çalışmayı seven yada ek gelir elde etmek için uzman olduğu alanlarda freelance siteleri üzerinden hizmet veren profesyoneller için açtığımız sanal hizmet pazarı sahip.net olarak site içeriğimiz de bir çok eksiğimizin olduğunun farkındayız ve aslında sitemizi bu haliyle yayına alarak sizlerle beraber hem içeriğimizi geliştirmek hem de sisteme yeni katılan üyeler için yapacakları ilk işte bizimle çalışma fırsatı sağlayarak kazanç elde etmelerini istiyoruz.

Nelere İhtiyacımız Var ?

  • Tanıtım yazısı alımı
  • Dil dosyaları ve sabit sayfaların çevrilmesi
  • Blog sayfamız için güncel ve sektör ile ilgili makaleler
  • Kodlamada yer alan eksikliklerin giderilmesi
  • Sitenin detaylarındaki işlevsel kusurlar hakkında geri bildirim
  • Hizmet konuları hakkında tavsiyeler
  • Frontend tasarım konularındaki tavsiyelerine de açığız


Yukarıda yer alan konularla ilgili sistemde hali hazırda açılmış bazı iş talepleri mevcut, sitemize üye olduktan sonra uzman olduğunuz konularda ilan vermeniz durumunda sistemde açık olan iş ilanları sizlere görünecektir. Bu ilanlarla ilgili eğer tecrübeniz yada bilginiz varsa teklif göndererek hem sistemimizi geliştirmemize yardımcı olabilir hem de ilk iş fırsatlarını değerlendirerek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Bu işlerin dışında sizin önerilerinizle de yeni hizmet alımları yapılarak sistemimizi geliştirmeyi ve bu sektörde uzun yıllar kalıcı olarak hizmet vermeyi planlıyoruz. 


Mevcut sistemde yer alan işler ve eksikliklerin giderilmesinin yanında hızla gelişen internet teknolojilerinin getirdiği yeni iş fırsatları konusunda da sizin tavsiyelerinize açığız, mesela son yıllarda oldukça popüler  bir konu olan ve özellikle mobil uygulamalar ile hayatımıza girmeye başlayan Yapay Zeka uygulamaları hakkında eğer uzmanlığınız varsa sitemizde hizmet ilanı oluşturarak hem insanların fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olabilir hem bu alanda gelir elde edebilir hem de yaptığınız işlerden elde ettiğiniz tecrübe sayesinde paha biçilemez bir bilgi birikimi edinebilirsiniz. Bu konuda daha bir çok fırsat olduğunu biliyoruz ve sizlerin bu konuda bizlere ileteceğiniz tavsiyelere de her zaman açığız, mail yoluyla yada diğer iletişim kanalları ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.Sanal Hizmet Pazarı Sahip.Net